We for you v
jít na: LeitnerLeitner

Vnášíme život do komplexnosti/komplikovanosti

Smysluplné partnerství je nejlepším základem pro všechny otázky – v soukromém životě, v podnikání nebo při zvažování nové vize. Proto společně s našimi klienty sdílíme daňové, ekonomické a právní výzvy každodenního života a ve složitých situacích.

Naše flexibilita, osobní nasazení a optimistický přístup jsou klíčovými faktory pro řešení na míru, která jsou udržitelná. Podporujeme vysoký potenciál a usnadňujeme podnikání. Přitom kombinujeme naše profesionální silné stránky se soucitem a vnášíme do naší práce empatii, dlouholeté zkušenosti a emoce.

65
Let zkušeností
846
Zaměstnanců
17
Lokalit

Naše kanceláře

LeitnerLeitner Tax Audit Advisory
LeitnerLaw Advokátní kancelář

Spolupráce | Členství

LeitnerLaw Advokátní kancelář

Pracujeme ruku v ruce s týmem právníků LeitnerLaw, abychom vám mohli nabídnout interdisciplinární řešení. Budete těžit z našeho společného úsilí a komplexního porozumění řešeným otázkám. Vnášíme život do právních záležitostí.

www.leitnerlaw.cz

TAXAND

LeitnerLeitner je členem sítě Taxand, největší daňové organizace na světě, která nabízí praktické a odborně vedené poradenství. V každé zemi je Taxand zastoupen pouze jednou prvotřídní daňovou poradenskou firmou s více než 700 daňovými partnery a více než 3 000 daňovými poradci v 40 zemích, kteří pomáhají klientům osobně a s globálním přístupem.

Taxand se zaměřuje výhradně na daňové poradenství. Hlavními oblastmi práce jsou kompenzační daň, energetická daň, nepřímá daň, daň z nemovitých věcí, finanční služby, fúze a akvizice, služby pro soukromé klienty, daňové spory, jakož i TP a restrukturalizace podniků.

www.taxand.com
PRAXITY

LeitnerLeitner je členem Praxity, celosvětové aliance nezávislých firem, které poskytují profesionální auditorské a poradenské služby – ať už podnikáte kdekoli.

Disclaimer

www.praxity.com
Pojďme se spojit!
Kontaktovat